První z verzí pro off–road vozidla jsme připravili na míru Land Roveru Discovery 4.
Stejně jako naše ostatní vestavby je NST300 koncipována tak, aby se již vůz nemusel nijak pro její použití upravovat. Stačí ji pouze vložit do zavazadlového prostoru a ukotvit bezpečnostními popruhy. Pokud ji zrovna nebudete potřebovat, lehce ji zase sami vyndáte a složíte třeba doma v garáži.

Co v tom všechno je? Nestbox je klasicky vybaven komfortním lůžkem pro dva dospělé o šířce 100 cm (lze objednat i 130 cm). Po sklopení zadních sedadel a osazení podpůrných příčníků se rošt snadno rozloží, na něj se pak protiskluzovou stranou položí 7 cm vysoká matrace z antibakteriálního materiálu, která se velmi snadno udržuje.

V hlavním vysouvacím šuplíku vestavby jsou prostory pro vařič a vodu. Vařič je složen ze dvouplotýnkového sporáku a celkem čtyř plynových kartuší (2 hlavních, 2 záložních). Nechybí dva menší šuplíky pro uskladnění kuchyňských potřeb. Vodní modul obsahuje 12l kanystr s inetgrovaným čerpadlem, napojeným na 12V autozásuvku; vyjímatelné umyvadlo a elekrické tlačítko pro spuštění kouhoutku. Již na jaře 2018 bude k dispozici doplňkové vybavení – stropní a okenní tašky.

Off–road verze je naše úplná novinka pro rok 2018, která k nám včera přiletěla z vývojové dílny. Tento víkend ji představíme na veletrhu CMT – die Urlaubsmesse / Messe Stuttgart. V případě zájmu se nám ozvěte!

Najdete nás na stánku našeho partnera společnosti Car-inside: stend 1G09, 13. – 21.01.2018

https://www.messe-stuttgart.de/cmt/